На колінах стою перед вами, сповідаю жалобу сумну

28 листопада в Україні вшановують пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років, в результаті якого загинули близько чотирьох мільйонів людей.

Україна відзначає День Гідності та Свободи

День Гі́дності та Свобо́ди відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). В рамках відзначення цієї дати в школі проведено низку заходів, а саме:

1.     Перегляд відеофільмів про події Майдану, АТО  на сході України.

      2.     Т.в.г. « Українська мрія – єдність, свобода і незалежність»

      3.     Виставка малюнків « Ми хочемо миру у нашій країні»

      4.     Твір – міркування « Майбутнє моєї Батьківщини»

      5.     Виставка літератури « Моя земля – земля моїх батьків»

     Будьмо гідними подвигу героїв Майдану.

Минуще все, лиш слово не мине…

     Тематична виховна година « Бринить, співає рідна мова, чарує, тішить і п`янить …» та година поезії « Кращої ніж рідна мови не буває» - заходи, що приготували учні та вчителі до Дня української писемності та мови. 

Народе мiй, дитино ясночола!

Живи й орудуй мовами всiма,

Бо кожна мова – твого духу школа,

Твоєї правди – золота сурма.

Вклякни перед зорею свiтовою,

Що пломенiє, наче сонця креш,

Та не молися мовою чужою,

Бо, на колiнах стоячи, умреш.

Д.Павличко


 

Настрій. Як ним керувати?

В рамках Дня психологічного здоров'я учні школи стали активними учасниками виховних годин з елементами психологічного тренінгу. Тематика виховних заходів відрізнялася для різних вікових груп. Але мета була єдина - навчитись керувати своїми емоціями.

День самоврядування у школі

Напередодні Дня вчителя в школі пройшов тиждень учнівського самоврядування. Старшокласники традиційно стали на деякий час вчителями. Можливо ця роль декого змусить просто переглянути ставлення до своїх учнівських обов‘язків, а для когось стане початком вибору нелегкого, але почесного життєвого шляху. "Десертом" тижня став святковий концерт, який огранізував для педагогічного колективу випускний клас, залучивши до цього всі таланти школи.

Тиждень здоров'я і спорту

Виховна година "На шляху до власного здоров'я", виставка літератури "Олімпійські ігри - історія і сьогодення", єдиний урок "Спорт - це життя", спортивні змагання - всі ці заходи проходили в нашій школі з 07.09 по 11.09 в рамках тижня здоров'я і спорту.

Свято першого дзвоника

1 вересня стартував 2015-2016 навчальний рік традиційним Днем знань. Цього року Свято першого дзвоника завітало на подвір'я нашої школи 45 раз.  Вперше шкільний дзвоник пролунав для шістьох  першокласників, які з нагоди свята отримали подарунки від депутата Дніпропетровської обласної ради М.І.Іщенка. Радісну новину повідомила гостя свята, депутат Новомалинівської сільської ради Т.П.Михайлова про надання школі значних коштів на придбання нових комп'ютерів та оргтехніки.