Перемога в районній олімпіаді з німецької мови відкрила нашій випускниці Маричевій Богдані та її наставниці Похіл І.В. шлях до участі в олімпіаді обласного рівня. Для початку 9 місце. Після цього лінгвістичного форуму учениця щиро ділиться враженнями від спікування з ровесниками - знавцями іноземних мов. Вітаємо.

Наша сила в єдності

Україна відзначає день соборності. Цього тижня в нашій школі пройшли заходи присвячені цій знаменній події в історії нашого народу. Єдиний урок, конкурсні програми, виставка малюнків, перегляд відеофільму - все це долучило дітей до хвилі єднання всієї України 

Памятаймо про Крути

"Прийшов грізний час для нашої Батьківщини. Як чорна гайворонь, обсіла нашу Україну російсько-„большевицька“ грабіжницька орда, котра майже щодня робила у нас нові захвати, і Україна, одрізана звідусіль, може врешті опинитись в дуже скрутному стані..."

Ці слова майже столітньої давнини нині актуальні як ніколи. Пам'ятаймо про Крути!!! 

Вітаємо!

Вітаємо учня 6 класу Володимира Кафтана за зайняте 2 місце в районному конкурсі віршів "Ода юним олімпійцям", бажаємо подальших творчих успіхів.

Вітаємо!

Вітаємо ученицю 5 класу Білоусенко Олесю за зайняте 3 місце в районному конкурсі малюнків "Різдвяні свята". Бажаємо, щоб це творче захоплення якомога довше не покидало тебе.

Простим героям честь і слава!

12 лютого відзначаємо 26 річницю виводу радянських військ з Афганістану. За статистикою під час війни в Афганістані с 1979 по 1989 роки загинуло 13 833 військових. Перегляд відеофільму, презентацій, єдиний урок

 - все це допомогло учням переосмислити жахи війни. Щоб трагічні сторінки історії не повторились, треба про них пам'ятати, а щоб пам'ятати, треба знати.  

Я обираю здоров'я 

Під цим гаслом 19 лютого у школі відбувся виступ шкільної агітбригади "Бадьорі! Енергійні! Молоді! Здорові!". В оригінальній формі учасники виступу агітували за здоровий спосіб життя. Після виступу глядачі висловлювали свою згоду з ідеєю виступу наклеюванням             стилізованих долонь на представлені плакати.

Плекаймо мову калинову

21 лютого все прогресивне людство відзначає Міжнародний день рідної мови. Міжнаро́дний день рі́дної мо́ви — день, який відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила 26 жовтня — 17 листопада 1999 року в Парижі. У школі відбулося свято знавців української мови, яке включало конкурсну складову. Учасники боролися за звання найкращого знавця  рідної мови. У невимушеній атмосфері конкурсанти та глядачі прикрашали свою мову фразеологізмами, боролися з суржиком та  показували свої знання з різних розділі мовознавства. Переможницею конкурсу стала учениця 8 класу Євглевська Вікторія. Всі учасники одержали солодкі призи.

Відкриємо серця одне одному

Під таким девізом у нашій школі пройшов тиждень психології. Психологічні тренінги та розвиваючі ігри відкрили дітям нові грані людських стосунків.

Тиждень психології.doc
Microsoft Word документ 39.5 KB

Зробимо Україну чистою

Це гасло суботника спонукало колектив школи зробити наш другий дім ще гарнішим.

"Бачу колір сонця, чую голос серця..."

8 травня з нагоди відзначення Дня пам'яті та примирення у школі відбулася урочиста лінійка-мітинг. Було вшановано пам'ять загиблих у ході Другої світової війни та воїнів АТО, які захищали незалежність нашої держави ціною власного життя.