Комментарии: 14
 • #14

  Леся Скорик (Понедельник, 17 Сентябрь 2012 11:07)

  Дуже приємний дизайн сайту. Відчувається згуртованість колективу, любов до школи. Не дивно, що із вдячністю пишуть і учні, і їхні нащадки з-за кордону. Справжня освіта - в глибинці. І її справжні досягнення теж не столичними школами вимірюються. Успіхів учням і педагогічному колективу!

 • #13

  Кисельова Варвара (Воскресенье, 16 Сентябрь 2012 22:46)


  Добрый день! Я тоже училась в этой школе, также как и моя мама и моя сестра. Я хочу поблагодарить всех учителей которые дали мне знания и помогли пойти во взрослую жизнь.

 • #12

  Романенко Світлана (Четверг, 24 Май 2012 21:59)

  Шановні колеги! Вітаю Вас з головним святом навчального року - Святом останнього дзвоника! Бажаю незабутніх римських (як варіант - кримських) канікул,насиченого враженнями відпочинку подалі від школи і мужності повернутися в неї 1 вересня з новими силами.

 • #11

  Viktoriya Hutchins (Вторник, 17 Апрель 2012 02:43)

  What an excellent website! Good to know that your school is blooming. The school has a lot of history and a special meaning to me, my father and my both uncles attended it, and I remember being a little girl running around and playing in the yard of this school. I like the idea that you posted the pictures of your teachers here and you can catch up on upcoming events and see what a great contribution the school has to our new generation. Keep up your good work! Your job, dear teachers, is priceless! I am also a teacher, or used to be at least, and know very well the importance of the education. Best regards to you from Mobile, Alabama, USA

 • #10

  «Дніпро» щиро вітає із Великоднем! (Пятница, 13 Апрель 2012 15:11)

  Літературно-художній журнал «Дніпро» щиро вітає із Великоднем!

  Великдень настав!Земля сіяє.
  Мов писанку весна її прибрала.
  "Христос воскрес!"- всіх вітерець вітає.
  І радість в кожну хату завітала.

  Пташки по- особливому співають.
  Хмаринки посміхаються з небес.
  Гаївки вже лелеки починають.
  Христос воскрес!Воістино воскрес!

  Дзвенять кругом веселі дзвони.
  Щастям палає світ увесь.
  Забуте горе, забуті всі проблеми.
  Христос воскрес! Воістино воскрес!
  Автор: straniera
  Джерело: журнал «Дніпро», рубрика «Клуб поезії»
  http://www.dnipro-ukr.com.ua

 • #9

  Ігор Володимирович (Воскресенье, 01 Апрель 2012 06:49)

  Ваш ресурс додано у каталог сайту "Форум директорів шкіл України" http://direktor.at.ua/. Успіхів вашому проекту!

 • #8

  1osvita (Пятница, 30 Март 2012 19:37)

  Даний сайт є результатом творчої праці директора та членів педагогічного колективу школи. Якісно, креативно та з любов"ю. Так тримати!!!

 • #7

  Комишан Ірина (Вторник, 20 Март 2012 10:53)

  Добрий день! випадково найшла сайт Червонівської школи була приємно здивована.Вчилася в цій школі з 1 по 9 клас. Моєю першою вчителькою була Манько Раїса Денисівна,а в старших класах Панасюк Софія Олександрівна. В цій школі працювали мої батьки,а мама працює і до цих пір.Переглядаючи фото педагогічного коллектива побачила знайомих з дитинства вчителів і на мить побували в дитинстві. На сайті є дуже цікавого для батьків і учнів. Спасибі всім тим хто займався його створенням продовжуйте його вдосконалювати хочеться побільше інформіції про нашу школу і вчителів.Хай щастить Вам.

 • #6

  Петро Білоусенко (Воскресенье, 18 Март 2012 21:40)

  Я вчився в цій школі з першого по восьмий клас. Коли випадково потрапив на сайт, перечитав його "від дошки до дошки", бо це ж моя незабутня рідна школа, яку закінчив у далекому 1963 році. Багато дізнався нового: хто був директором в довоєнні й повоєнні роки (наш учитель географії Микола Григорович Шрамко, виявляється, директорував і до, і після війни – а ми й не знали), з великим інтересом прочитав, якою є школа зараз, як натхненно працюють вчителі, як діти перемагають на різних конкурсах і змаганнях та багато іншого. Спасибі за сайт, продовжуйте його вдосконалювати, розширювати. Згадайте всіх учителів, які працювали тут від початку заснування школи. Якщо знайдете їхні фотографії – розмістіть. Розкажіть про подальшу долю кожного наставника. Закінчуючи школу, випускники, як правило, фотографувалися всім класом. Добре було б, аби ці світлини теж знайшли місце на сайті. А ще, може, збереглося зображення старої будівлі нашої альма матері з незабутніми грубами, пічним опаленням. Непогано було б щось і про випускників: чув, що багато з наших стали командирами виробництва, шанованими людьми. Це страшенно цікаво, бо це ж наша історія, наша пам’ять. Щасти ж Вам, нинішні освітяни-червонівці, у цій благородній справ.

 • #5

  Мухина Галина (Суббота, 17 Март 2012 14:12)

  С Вашего позволения по-русски. Сайт мне очень понравился. Достаточно информации о самой школе и её истории. Очень здорово, что есть информация о рекомендованных сайтах для детей, родителей, учителей. Очень хороший дизайн самого сайта - продумано, в меру информационный и интересный. Отличное дизайнерское решение - заголовок сайта. Отличная работа!

 • #4

  Басалай Антоніна (Суббота, 17 Март 2012 09:30)

  Випадково натрапивши на сайт цієї школи, я була здивована, що у сільській школі скільки творчих вчителів, які мають нестандартне мислення та реалізують себе як вчителі-новатори. Особливо приємно вразила публікація вчителя з вашої школи Тімуш Людмили на Всеукраїнському порталі початкового навчання. Так тримати! Такі школи як Ваша можуть "втерти носа" навіть відомим гімназіям та ліцеям!!!!

 • #3

  Марина Білозор (Пятница, 16 Март 2012 20:16)

  Доброго дня, чудові, в більшості мені знайомі заочно, але від того не менш шановані жителі дивної країни – Червонівської школи! В цьому році щедра весна – як завжди обдаровуючи сподіваннями на краще, новими мріями та енергією оновлюваного життя, черговими горизонтами – несподівано створила можливість особисто зазирнути до вас через шибу сайту. Дозволила звернутися до вас із щиросердними вітаннями та побажаннями всього найкращого, найбільш творчого і пристрасного, безмежно щасливого... всього того, що, перетинаючи чистилище ваших прекрасних душ, зможе втілитися у світле сьогодення і майбуття. Наталії Володимирівні, Вікторії Вікторівні, Тетяні Романівні, Миколі Івановічу, Олексію Єгоровичу і всім-всім-всім проліски присвячують своє пробудження, а птахи співають оди!..

 • #2

  Мирослав Шевченко (Пятница, 16 Март 2012 13:02)

  Доброго здоров'ячка укладникам цього сайту! Опинившись на вашому сайті я приємно вражений. Відчутною різницею між вашим творінням та іншими сайтами є творчий підхід до власне його створення. Приємно бачити комплексний метод до висвітлення ідей сайту, багатогранність інформації дає змогу розширити коло відвідувачів. Я був здивований тим, що увага історії приділяється не формально, я зустрів навіть часточку історії визволення вашого села. Доречі мені вдвічі приємно, я сам навчаюсь на кафедрі історії у могилянці. Хочу сказати, що без історії нам не виховати самосвідому, патріотичну особистість. Приємно бачити,що діти не тільки навчаються, а ще й займаються самоврядуванням. Взагалі у мене враження, що педагогічний колектив на чолі з директором є досить талановитим та різнобарвним. Дякую вам! Хай щастить!

 • #1

  Іванна Самійленко (Пятница, 16 Март 2012 09:58)

  Приємно мати справу з професійно укладеним сайтом. Тут не лише можна дізнатися про саму школу та її здобутки, а й отримати безліч корисної інформації, використовуючи ретельно відібрані посилання на цікаві та змістовні інформаційні, тренингові та ін. сайти.
  І, взагалі, вразило, що кожна сторінка цього сайту розроблена вдумливо та з максимальним врахуванням бажань та потреб дітей і батьків - його цільової аудиторії.
  Я - випадкова відвідувачка цього ресурсу (потрапила на нього із батьківського форуму однієї зі столичних шкіл). Проте, маючи досвід роботи із подібними сайтами інших навчальних закладів, була здивована, що маленька сільська школа здатна так гідно конкурувати із масивом значно маститіших закладів.
  Ентузіазм - велика сила і, очевидно, без нього тут не обійшлося :)